Full Hd Film izle

Film Bilgileri

Filmin Konusu:

Kış Bekarı Dilber Ay Dilberay Kış Bekarı erotik sinema filmini www.Fullfilmizleyin.com sitemiz aracılığı ile siz sinema severlerin beğenisine sunarız. Dilberay Kış Bekarı erotik film iyi seyirler

Dilerseniz Yeşilçam filmleri ile ilgili biraz birli verelim;

Yeşilçam Filmleri bildiğiniz gibi erotik filmler alanında yıllar geçse de izleyici kitlesi hiç azalmayan ve bağımlıları bulunan film türlerindendir. Kimilerine göre sahneleri biraz erotik olmakla birlikte kimilerine göre de bir çok filmi +18 Videolar olarak değerlendirilmektedir.

Eskiden Mahallede arası sinemalarında öylesine kalabalık izleyici kitlesine sahip olan yeşilçam filmleri aynı zaman da bir döneme erotizm getirmiş bir ekoldür.

Şimdiler de normal filmlerde çeşitli popüler karakteri canlandıran ünlü bay veya bayan sinema oyuncularımız o yıllarda hiç de hayal edemeyeceğiniz rollerde erotik filmlerde rol almışlardır. Günümüzde yeşilçam filmleri yeni nesil film severlerin de ilgisini bir hayli çekmeye devam etmektedir. Filmi izle Tv adresi yeşilçam erotik filmlerinin en güzellerini yayınlayan film sitesi olarak da gözümüze çarpmaktadır. Yeşilçam filmleri için doğru adres Filmi izle Tv yi asla es geçmeyin diyoruz.

IMDB Puanı: 6,9

Gösterim Tarihi: 1978

Yapım: 1978 Türkiye

Yönetmen: Recep Filiz

Tür: Erotik Filmler, Yeşilçam Filmleri, Yetişkin Filmleri

Oyuncular: Dilber Ay , Hadi Çaman , Leman Akçatepe , Yüksel Gözen , Canan Ceylan

Bu Film: 1.623 izlendi

Etiketler:

Kış Bekarı Eski Türk Filmi izle

Rastgele Filmler

Benzer Filmler

Kan ve Çikolata
Yargısız İnfaz
Kardeşler
Kız Kardeşim Evleniyor
Yeraltı Peygamberi
Kefaret
20 Gece Ve Yağmurlu Bir Gün
Anneler Günü
Rus Bebekler
Tek Aşkım